Принцип карантину зміниться – Україну поділять на 4 зони

13:48 16.07.2020

МОЗ розробило постанову зі змінами щодо існування карантину в Україні в цілому. За документом, регіони поділять на 4 зони – “зелену”, “жовту”, “помаранчеву” та “червону”, де діятимуть чіткі критерії щодо обмежень. Обмежувальні заходи запроваджуватимуть залежно від ситуації, що виникає в тому чи іншому населеному пункті області.

Принцип карантину зміниться – Україну поділять на 4 зони
оренда квартири Київ

Як повідомляє Офіс президента, про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на селекторній нараді з главою держави Володимиром Зеленським за участю представників уряду та правоохоронних органів. 

Таким чином Степанов відповів на прохання Зеленського не поспішати продовжувати карантин більше ніж на місяць.

Не треба поспішати з продовженням карантину надовго, треба діяти за розвитком ситуації. Всі вже втомилися від цього карантину. Потрібні чіткі рамки, як ми його продовжимо, щоб у людей були можливості для життя в безпеці, щоб міг функціонувати бізнес, щоб економіка не стояла на паузі. Тому спочатку продовжуємо на місяць, але не довше”, – сказав Зеленський.

Читайте також: Карантин, день 127. Що буде зі школами?

Як повідомлялось, карантин можуть продовжити вже наступного тижня. Також не виключено, що заборони в Києві залишаться на півтора роки.

Великий Київ у Google News

підписатися