Карантин, день 127. Що буде зі школами?

08:13 16.07.2020

Поки що є кілька варіантів відновлення навчання: змішаний режим, коли одні діти вчаться онлайн, а інші – дистанційно, або ж повністю навчання онлайн. Крім того існує велика імовірність того, що навчальний рік не почнеться 1 вересня.

Про це повідомляє “Сьогодні”. 

Микола Скиба, директор напрямку “Освіта” Українського інституту майбутнього розповів, що варто готуватися до адаптивного відвідування школи. 

Міністерству освіти варто готувати освітній контент, забезпечувати навчальні заклади технологічно і матеріально. Про гібридне навчаня говорили раніше, а коли стало видно, що захворюваність не спадає, почалися розмови, щоб готуватися до адаптивного відвідування школи, що деякі предмети будуть онлайн, а деякі – в школі”,

– говорить він. 

Крім того, в кінці червня Міністерство освіти було винесено на обговорення законопроєкт про дистанційну середню освіту.

Мова в проєкті про те, щоб частина дітей навчалась онлайн, частина онлайн. 

Тим не менше, на відновлення навчального процес 1 вересня розраховувати не доводиться.  

Так вважає Сергій Бабак, голова комітету з питань науки та освіти. 

“Мені б дуже хотілося, щоб ми почали в звичному режимі. Але існує ймовірність, що ми не зможемо почати навчальний рік у штатному порядку. Якщо епідемія не спаде, кількість хворих зростатиме, то буде розглядатися питання або про відстрочення, або про змішане навчання”,

– розповів Сергій Бабак.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я працює над рекомендаціями щодо організації навчального процесу. Серед основних – маски та антисептики. 

Великий Київ у Google News

підписатися