“Прикро, що влада і ціла владна партія “Слуг народу” – дрібні фейкомети”, – депутатка

Автор: Марія Супрун
12:13 21.01

Вчора народна депутатка Вікторія Сюмар виступала в Київраді перед голосуванням щодо звернення до Президента з вимогою припинити політичне переслідування лідера “ЄС” Петра Порошенко, в якому також звернулася до “Батьківщини” з приводу їх негідної позиції – представники цієї фракції обіцяли підтримати звернення лише за умови, що “ЄС” підтримає забудову “Оскорків”. Але “Слуги народу” вдались до маніпуляцій, кажуть, що своїм виступом Сюмар вважає проукраїнські цінності важливішими за екопарк.

“Прикро, що влада і ціла владна партія “Слуг народу” – дрібні фейкомети”, – депутатка

Зокрема, відповідний допис у Facebook опублікувала депутатка “СН” Євгенія Кулеба. Водночас, Вікторія Сюмар намагалася пояснити, що її не так зрозуміли і “ЄС” ніколи не підтримували забудову Осокорків. 

“Прикро, що влада і ціла владна партія Слуг народу – дрібні фейкомети… Ще більш прикро, коли фейк і відверту маніпуляцію запускає дружина міністра закордонних справ Женя Кулеба, не знімає її після всіх пояснень, і навіть не робить жодного UPD, а запускає на фабрику «придворних лайнометів» типу Прокопишина і своїх телеграм-каналів). Рівень ТГ каналів – окрема тема”, – зазначила Сюмар.

Такою Сюмар додала, що її здивувала думка Кулеби, оскільки завжди була про неї доброї думки.

“Коли я кажу, що не варто в обмін по голосуванню за звернення проти політичних переслідувань розмінюватися парком “Екопарк Осокорки – Ecopark Osokorky”, то не треба перекручувати, вирізаючи слова. Бо я справді вважаю, що це негідно фракції Батьківщини, яка хоче забудувати парк і тільки в обмін на підтримку цього рішення дає голоси. Ви вважаєте інакше, Женю? Це не політика. За такими дрібними маніпуляціями ви відверто втрачаєте совість і гідність”, – підкреслила Сюмар.

До слова, фракція партії “Європейська Солідарність” у Київраді послідовно виступає проти забудови території екопарку “Осокорки”, на місці якого планують звести 25 багатоповерхівок. Зокрема, депутат від “ЄС” Олександр Супрун наголошував, що територію цієї зеленої зони можна назвати “кондиціонером” прилеглих територій житлових масивів. 

Нагадаємо, вчора Київрада підтримала звернення про недопущення репресій проти Порошенка.

Великий Київ у Google News

підписатися