Прихисток для беззахисних: пункти обігріву відкрились ще у двох районах

10:28 02.12.2020

У зв’язку погіршенням погодних умов та встановленням низьких температур, з 1 грудня 2020 року на території Дніпровського району і Деснянського районів відкрили пункти обігріву на зимовий період, де можна зігрітися, пригоститися гарячим чаєм, отримати первинну медичну допомогу, теплі речі та засоби індивідуального захисту.

Прихисток для беззахисних: пункти обігріву відкрились ще у двох районах

Деснянський район

На території Деснянського району розпочав роботу тимчасовий пункт обігріву за адресою:- вул. Беретті, 18, Територіальний центр соціального обслуговування Деснянського району з 8:00 до 17:00. Він працюватиме у робочі дні з 1 грудня 2020-го року по 1 квітня 2021-го року.

Мешканців Деснянського району просять у разі виявлення осіб, яким необхідна вказана допомога, підказати адресу пункту, бо люди, задля яких власне й відкриті такі пункти обігріву, просто не мають можливості прочитати про їх розташування в інтернеті/газеті, на телебаченні.

У Деснянській РДА кажуть, що в період погіршення погодних умов, зокрема при різкому зниженні температури повітря, пункт обігріву працюватиме цілодобово. Всі, хто потребує допомоги (в т. ч. безхатченки), мають можливість перепочити, зігрітися, випити гарячого чаю та, за необхідності, отримати теплий одяг.

Також у Деснянському районі працюють «банки теплого одягу» на базі Територіального центру соціального обслуговування Деснянського району (вул. Беретті, 18) та районної організації Товариства Червоного Хреста (вул. Матеюка, 15), які наповнюються за рахунок допомоги благодійників та небайдужих людей.

Зокрема, зараз проводиться прийом теплих речей та взуття від населення (контактний телефон 533-72-51).

Також надаємо на території району діють місця можливого тимчасового притулку:

  • Будинок соціального піклування за адресою: м. Київ, вул. Суздальська, 4/6;
  • Київський центр соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання: с. Ясногородка, Вишгородського району, Київської області.

Дніпровський район

Пункт обігріву Дніпровського району розташований за адресою: Територіальний центр соціального обслуговування населення вул. Курнатовського, 7а, (3 корпус). Він працює 
з понеділка по четвер з 09:00 до 16:00.

Відвідувачі також можуть зігрітись, підкріпитись чаєм та печивом, отримати теплі речі, взуття, засоби індивідуального захисту

пункт обігріву
пункт обігріву
пункт обігріву
пункт обігріву

Нагадаємо, влада міста обіцяла цієї зими розгорнути у столиці 30 пунктів обігріву. Раніше такі пункти з’явились у Подільському районі.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...