Прибутковий будинок XIX століття на Десятинній відреставрують – де візьмуть кошти

Автор: Марія Супрун
18:27 16.06

Реставрація пам’ятки архітектури, історії, монументального мистецтва місцевого значення – прибуткового будинку, в якому раніше проживали відомі художники Михайло Врубель, Володимир Орловський, Вільгельм Котарбинський, родина Прахових по вул. Десятинній, 14, буде здійснена за кошти від продажу земельних ділянок під нерухомим майном, а також від проведення аукціонів та експертної грошової оцінки.

Прибутковий будинок XIX століття на Десятинній відреставрують – де візьмуть кошти

Про це повідомив сьогодні, 16 червня, депутат Київради, голова Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайло Терентьєв.

За його словами, із загальної суми у 13,8 млн гривень на реставрацію пам’ятки, 12,7 млн грн будуть спрямовані за рахунок надходжень до місцевого бюджету саме від продажу земельних ділянок під нерухомим майном, від проведення аукціонів та експертної грошової оцінки.

«Будинок №14, розташований на вулиці Десятинній, і є однією з найцінніших пам’яток історії та архітектури Києва. Головним розпорядником коштів робіт з реставрації є Департамент охорони культурної спадщини. Роботи з реставрації планується розпочати до вересня», – зазначив Терентьєв.

За словами депутата, будуть виконані ремонтно-реставраційні роботи фасадів, роботи з влаштування перекриттів та покрівлі, внутрішні роботи, підсилення фундаменту, земляні роботи та інші.

Як повідомлялося, у будинку Сікорського слід навести лад та відкрити у ньому сучасний музей Сікорського, який стане туристичною перлиною столиці – Прокопів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...