“Прямий каже прямо”. Кияни вийшли на захист опозиційного каналу

13:49 14.01.2021

У четвер, 14 січня, Під будівлею Нацради з питань телебачення і радіомовлення відбувається акція на підтримку телеканалу “Прямий”, який регулярно висвітлює іншу точку зору на події у країні, що відрізняється від провладної. Сьогодні представника “Прямого” викликали на засідання Нацради, і учасники акції прийшли підтримати телересурс. Вони звинувачують владу у тиску на свободу слова “руками” Нацради, яка тероризує канал перевірками.

“Прямий каже прямо”. Кияни вийшли на захист опозиційного каналу
оренда квартири Київ

На акцію підтримки опозиційного каналу зібралось кілька десятків активістів з плакатами “Прямий каже прямо”, “Єдиний вільний”, “Руки геть від Прямого”, “Прямий 100% український”, “Де тиск на 112, News One. НАШ, ZIK?” тощо.

Як розповів учасник акції Мирослав Гай, президент Володимир Зеленський і його оточення не задоволені діяльністю каналу, який висвітлює іншу точку зору – розповідає реальну ситуацію в економіці, на фронті, розповідає про провали діючої влади з вакцинацією, про злочини оточення президента.

Це дратує Офіс президента. Вони б хотіли, щоб цей канал, який набуває більше аудиторії, а це логічно, бо інші канали не висвітлюють правдиву інформацію в такій кількості, не працював”, – впевнений він.

Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення регулярно призначає  позапланові перевірки Прямого каналу. Наприклад в травні – після того, як в прямому ефірі та в повторі програми “Ехо України” з ведучим Матвєм Ганапольським зафіксували використання слів “срака” і “гівно”. У вересні Нацрада анулювала ліцензію радіостанції “Прямий ФМ” (дочірній проєкт Прямого каналу) на мовлення в шести містах.

Великий Київ у Google News

підписатися