Провальний третій день Олімпіади 2020: Україна сьогодні без медалей, а в загальному заліку скотилась нижче 40-го місця

Автор: Галина Ворона
17:14 26.07.2021

У понеділок, 26 липня, на Олімпійських іграх в Токіо розіграли ще 21 комплект нагород в 14 видах спорту. Жодна із них не дісталась представникам України.

оренда квартири Київ

Після трьох днів Олімпіади-2020 Україна в загальному медальному заліку ділить 42-ге місце з Єгиптом, Монголією та Туреччиною.

Лідирує в рейтингу Японія, а слідом за ним ідуть США і Китай.

Медальний залік Олімпіади

Які результати показали сьогодні українські спортсмени

Спортсмени, на яких сьогодні покладали великі сподівання українці, виступили достойно, але недотягнули до нагород вищого гатунку.

Так, наймолодший дует турніру Олексій Середа й Олег Сербін посіли шосте місце в синхронних стрибках з 10-метрової вишки. Всього за виступ вони набрали 400.44 бали. Золото здобули спортсмени з Великобританії, другим став дует із Китаю, третіми – ОКР.

Українська важкоатлетка Каміла Конотоп зайняла 5-те місце у ваговій категорії до 55 кг із загальною сумою 206 кг. Перемогу здобула важкоатлетка з Філіппін – Хіділін Діас, установивши новий Олімпійський рекорд у сумі 224 кг. Друге місце посіла китаянка Цуюнь Ляо (223 кг), а «бронзу» виборола Зульфія Чиншанло з Казахстану (213 кг).

У фіналі командного багатоборства чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики у складі Ігоря Радівілова, Іллі Ковтуна, Петра Пахнюка та Євгена Юденкова посіла 7-ме місце на Олімпійських іграх-2020, набравши 246,394 бала – це майже на 16 балів менше, ніж у команди ОКР, яка здобула перемогу. «Срібло» вибороли японські гімнасти, а «бронзу» представники Китаю.

Але спортсмени ще потребують нашої підтримки – 28 липня Петро Пахнюк та Ілля Ковтун виступлять у фіналі особистих багатоборств. Також 3 серпня Петро Пахнюк змагатиметься за медаль у паралельних брусах.

Гарні новини – їх 2, обидві від тенісистів

Перша ракетка України – у 1/8 фіналу Олімпіади! Українська тенісистка Еліна Світоліна здобуває перемогу у другому колі Олімпіади-2020, завдавши поразки своїй суперниці – Айлі Томлянович з Австралії (4:6, 6:3, 6:4).  У наступному поєдинку Еліна Світоліна зустрінеться з Марією Саккарі з Греції.

Українські тенісистки – Надія та Людмила Кіченок продовжать боротися у 1/4 фіналу Олімпійських Ігор.
У другому колі парного турніру сестри перемогли італійок – Сару Еранні та Джасмін Паоліні з рахунком 7:6, 6:2. Суперницями наших дівчат у чвертьфіналі стане дует з РОКу – Вероніка Кудерметова та Єлєна Весніна.

Зауважимо, завтра в Токіо розіграють 22 комплекти медалей. Наші стрілки Олена Костевич і Олег Омельчук посперечаються за медаль Олімпійських ігор в міксті в стрільбі з пневматичного пістолета з 10-метрової дистанції. У цій дисципліні Костевич і Омельчук є чинними чемпіонами Європи.

Також варто стежити і за маунтинбайком, де на своїй третій Олімпіаді виступить Яна Беломоїна. П’ять років тому українка в Ріо-де-Жанейро в гонці посіла дев’яте місце.

Зауважимо, наразі в нашій скарбничці дві медалі – дзюдоїстки Дар’ї Білодід та фехтувальника Ігоря Рейзліна