Протиаварійні роботи в садибі Мурашка планують розпочати вже взимку

Автор: Тетяна Сененко
17:53 11.06.2021

Із садиби Мурашка відселили мешканців, що можна розцінювати, як перший крок до початку протиаварійних робіт.

Протиаварійні роботи в садибі Мурашка планують розпочати вже взимку

Про це у своєму Фейсбуці написала очільниця Департаменту культури КМДА Яна Барінова.

Зі слів чиновці, почати роботи до зими видається можливим, бо вдалося налагодити діалог з активістами.

Читайте також: Останнього жителя садиби Мурашко виселяють через суд

“Сьогодні «садиба Мурашка» перестала бути для мене буквами на папері – побачила все на власні очі, познайомилася з Олександром Глуховим та його колегами по боротьбі за цю історичну пам’ятку. Враження від будівлі – жахаючі, це дійсно напівруїна, де кожен ваш необережний крок може стати останнім. Враження від спілкування з активістами – цілком позитивні. Мені здалося, вони досі не вірять в те, що свою головну війну вже виграли – садиба у комунальнй власності, і ніякого новобуду на її місці не виникне. Також ніхто з присутніх не заперечував того очевидного міркування, що відселення мешканців – перший крок до початку протиаварійних робіт. Дуже б хотілося почати їх до зими, робимо для цього все можливе. Домовилися не демонізувати одне одного і бути в прямому діалозі”, – написала вона

 

Читайте також: Останньому жителю садиби Мурашка у центрі Києва відключили всі комунікації (ФОТО)

Нагадаємо, раніше Київська влада вирішила привласнити останньому жителю напівзруйнованої садиби Мурашка- Олександру Глухову звання почесного громадянина Києва, а в самій будівлі створити міський культурний центр.

У триповерховому будинку планують розмістити Музей родини Мурашко, а також творчі студії для дітей та дорослих. У будинку № 12 – створити Міську культурну резиденцію для художників і письменників, представники творчих професій з кафе на першому поверсі.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися