Протягом вихідних 219 порушників комендантської години в Києві отримали повістки: подробиці

Автор: Володимир Хлєбников
12:52 27.06

Результатом перевірки нічних закладів столиці стало вручення 219 повісток порушникам комендантської години. Загалом протягом вихідних поліція перевірила 420 розважальних закладів.

Протягом вихідних 219 порушників комендантської години в Києві отримали повістки: подробиці

Про це повідомив начальник столичного главку, генерал поліції Іван Вигівський.

Столичні правоохоронці та військові комісари у складі зведених мобільних груп провели відпрацювання нічних розважальних закладів. Метою рейдів було перевірити дотримання громадянами обмежень воєнного стану та запобігти порушенням у комендантський час.

«В умовах воєнного стану громадяни повинні дотримуватись обмежень комендантського часу. Так, поліцейські Києва разом з військовими комісарами вночі посилено патрулюють вулиці міста, сквери та парки, а також акцентується увага на перевірках нічних розважальних закладів. З усіх перевірених у нічний час працювали два заклади, виявлено 413 осіб, котрі порушили комендантський час. З-поміж цих громадян комісар перевірив чоловіків призовного віку на наявність відповідних приписних посвідчень. У результаті 219 чоловікам було вручено повістки до військкомату“, – розказав Вигівський.

Читайте також: Авто без глушників можуть вилучати на спецмайданчики

Також правоохоронці виявили осіб, які мали при собі наркотичні речовини. За усіма виявленими фактами розпочаті кримінальні провадження.

Поліцейські склали 73 адміністративні протоколи за статтями 178 – розпивання алкогольних напоїв у заборонених місцях, 173 – дрібне хуліганство, 185 – злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського Кодексу України про адміністративні правопорушення. Ми й надалі будемо проводити такі відпрацювання, адже кожен мешканець столиці повинен розуміти усю серйозність ситуації та усвідомлювати небезпеку, яка нині ще є з боку країни-агресора“, – додав начальник поліції Києва. 

Він наголосив, що під час комендантської години категорично заборонено пересуватися містом, окрім спецтранспорту та випадків крайньої потреби.

Як писав “ВК”, 23 червня Київрада заборонила на час війни продаж і запуск феєрверків (салютів), а також пересуватися містом на машинах без глушника.

Читайте також: У Києві посилять контроль за дотриманням комендантської години

Великий Київ у Google News

підписатися