Протягом минулого тижня з приводу укусів тварин у медзаклади Броварів звернулося 8 людей

Автор: Любава Лисичкіна
18:38 25.07

Зокрема, тварини покусали 5 дорослих і 3 дітей. Одну дитину госпіталізовано в лікарню та призначено щеплення, позаяк укусила невідома собака.

Протягом минулого тижня з приводу укусів тварин у медзаклади Броварів звернулося 8 людей

Про це під час оперативної наради повідомила в.о. директора Броварської районної філії ДУ “Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб міністерства охорони здоров’я України” Оксана Колесник.

Іншим особам, яких укусили тварини, щеплення не призначалося – собаки відомі. Однак за цими тваринами в Держпродспоживслужбі мають спостерігати протягом 10 днів.

Зазначимо, що останнім часом у місцевих групах соцмережі Фейсбук кілька разів піднімалося питання про те, що власники великих порід собак продовжують їх вигулювати без намордників.

Нагадаємо, що Закон передбачає за вигул собак без намордників (згідно з переліком небезпечних порід) або не у відведених для цього місцях і за неприбирання їхніх екскрементів, штраф у розмірі 170—340 гривень. Для посадових осіб — штраф 340-850 гривень.

Якщо порушення відбувається повторно протягом року, то штраф зростає до 340-510 грн, а для посадових осіб до 510-1 020 грн.

Якщо ж через порушення було завдано шкоди іншій людині чи її майну, тоді штраф зростає до 1 700-3 400 грн із конфіскацією тварини. Для посадових осіб — 3 400-5 100 грн із конфіскацією тварини.

Нагадаємо, нові правила в’їзду з тваринами до Польщі набудуть чинності з 25 липня.

Великий Київ у Google News

підписатися