Проти влади зелених дилетантів. Порошенко закликав броварчан підтримати мером Іваненка

18:55 15.01

У Броварах 17 січня 2021 року обиратимуть мера міста. Результати голосування за мера й членів міськради 25 жовтня (у день місцевих виборів) через низку порушень скасували суди. Петро Порошенко, лідер партії «Європейська Солідарність», закликав містян підтримати Олега Іваненка.

Проти влади зелених дилетантів. Порошенко закликав броварчан підтримати мером Іваненка

У своєму відеозверненні Порошенко заявив, що броварчани заслуговують жити у комфортному місті, і саме команда Олега Іваненка здатна це забезпечити. 

Олег Іваненко – людина, яку знають не лише Бровари, але і вся Україна. Ваш земляк, який власним прикладом показав: міцними і принциповими нас робить сила духу. Олег Іваненко – надзвичайно сильна особистість. І тільки такі спроможні всупереч обставинам змінювати  – як власне життя, так і життя міста, і життя країни. Олег – єдина альтернатива чинній владі у місті. Подібно тому, як «Європейська Солідарність» не просто опозиція, а єдина альтернатива владі зелених дилетантів», – сказав Порошенко.

Він підкреслив, що у професійної команди «Європейської Солідарності» є чітка стратегія побудови європейських Броварів.

Іваненко – не один у полі воїн. Він член команди, у якої за плечима – досвід вирішення найскладніших проблем. Яка має чітку європейську стратегію. Яка знає, що треба робити тепер і у майбутньому. Як захистити людей. Це – команда «Європейської Солідарності», і Олег Іваненко – серед нас», – сказав п’ятий Президент України.

Лідер «Європейської Солідарності» також застеріг владу від маніпуляцій в комісіях та спроб купити голоси через «сітки». За словами Порошенка, влада готує фальсифікації, міняє членів виборчих комісій і намагається через так звані «сітки» купувати виборців. Крім цього  влада зацікавлена у низькій явці , сподіваючись, що прийдуть «лише ті кого вона купить, на кого вона заздалегідь розраховує» .

Порошенко закликав усіх броварчан із дотриманням заходів безпеки прийти і зробити свій вибір.

Відомо, у Борисполі 17 січня відбудеться повторне голосування на виборах мера міста.  На перевиборах п’ятий президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко закликав підтримати кандидата на посаду міського голови Володимира Борисенка.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...