Перевибори мера Борисполя: Порошенко закликав підтримати Борисенка

13:29 15.01

У Борисполі 17 січня відбудеться повторне голосування на виборах мера міста. Причиною стала раптова смерть від коронавірусу багаторічного мера Борисполя Анатолія Федорчука. На перевиборах п’ятий президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко закликав підтримати кандидата на посаду міського голови Володимира Борисенка.

Перевибори мера Борисполя: Порошенко закликав підтримати Борисенка

Володимир Борисенко – борисполець у четвертому поколінні, молодий, енергійний і вже досвідчений, зазначив Порошенко у своєму відеозверненні до містян.

Вам належить прийняти  дуже тверезе і відповідальне рішення, – кому на найближчі п’ять років довірити долю рідного міста. Бориспіль і Борисенко – одного коріння. Володимир Борисенко, бориспілець аж у четвертому поколінні, поєднує кілька важливих рис – досвід і фаховість, молодість та наполегливість. Енергія б’є ключем, і він зможе зробити Бориспіль більш комфортним, ніж Київ”, – говорить Порошенко.

Лідер партії наголошує, що Володимир Борисенко – єдина альтернатива чинній владі у місті. 

Володимир працює у команді, у якої за плечима – досвід вирішення найскладніших проблем. Яка має чітку європейську стратегію. Яка знає, що робити тепер і у майбутньому. Як захистити людей”, – наголошує лідер «Європейської Солідарності».

Виборців також застерігають від масштабних фальсифікацій, які готує влада – скориставшись абсолютно нікчемним локдауном, міняє членів виборчих комісій, намагається через так звані «сітки» купувати виборців. 

Влада дуже зацікавлена у низькій явці, сподіваючись, що прийдуть лише ті, на кого вона заздалегідь вже зараз розраховує. Питання активності виборців, явки на дільниці є як ніколи важливим на цих виборах”, – наголосив п’ятий президент.

Лідер “ЄС” зазначив, що завдання новообраного міського голови – зробити так, щоб податки аеропорт сплачував до Бориспільського бюджету. У свою чергу, Володимир Борисенко також розповів про ще одну амбітну мрію  – збудувати справжній надсучасний аквапарк на озері та кіноконцертну залу, яка буде використовуватись як палац культури.

Нагадаємо, у Борисполі 17 січня відбудеться повторне голосування на виборах мера міста – читайте про усіх кандидатів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...