Проти сексизму та сексистської поведінки. Депутати вимагають внести зміни до діючого Кодексу етики депутата

Автор: Любава Лисичкіна
19:07 22.07

Київрада має передбачити в Кодексі етики положення щодо протидії дискримінації за будь-якою ознакою

Проти сексизму та сексистської поведінки. Депутати вимагають внести зміни до діючого Кодексу етики депутата
Стало відомо, що  Міжфракційне об’єднання Київської міської ради «Київ за рівні можливості» ініціює внесення змін до діючого Кодексу етики депутата з урахуванням рекомендацій Ради Європи.
 
Як повідомив член МФО, депутат «Європейської Солідарності» в Київраді Леонід Ємець – планується включити положення проти сексизму та сексистської поведінки у внутрішні кодекси КМР із відповідними санкціями для тих, хто порушує такі принципи.
 
«У Київраді мали місце окремі прояви дискримінаційного характеру. Міжфракційне об’єднання «Київ за рівні можливості» категорично засуджує будь-які дискримінаційні прояви у міській раді та виконавчих органах. І закликає дотримувати етичних норм поведінки та стандартів комунікації. Недискримінація – є фундаментальним принципом Європейського Союзу. Протидія сексизму та дискримінації в українській політиці загалом, та в Київраді зокрема, має стати об’єднуючим фактором для всіх прогресивних демократичних політичних сил і публічних осіб. Київрада у цьому питанні повинна бути флагманом», – зазначив Леонід Ємець, процитувавши заяву МФО.
 
Нагадаємо, міжфракційне об’єднання «Київ за рівні можливості» представляє всі фракції Київради та створене задля запобігання гендерним стереотипам, реалізації стратегії досягнень гендерної рівності в діяльності всіх органів самоврядування в місті Києві, а також створення умов протидії дискримінації за будь-якою ознакою.
 
До слова, раніше Ємець повідомив, що  всі нардепи, обрані від столиці, проігнорували засідання міськради та запитання киян.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...