Проти Порошенка відкрили ще чотири кримінальні справи

15:34 10.07.2020

Державне бюро розслідувань порушило стосовно п’ятого президента Петра Порошенка чотири нові кримінальні справи за заявою бізнесмена Ігоря Коломойського.

Проти Порошенка відкрили ще чотири кримінальні справи

Про це сьогодні заявив адвокат Порошенка Ігор Головань, повідомляє Укрінформ.

ДБР порушило чотири провадження відносно Порошенка. Пан Коломойський виступив зі стандартним набором і, звичайно, його заяви стосуються Приватбанку, що начебто президент Петро Порошенко чинив перешкоди господарській діяльності Приватбанку, що начебто Порошенко розголошував банківську таємницю Приватбанку. І, як зазвичай, там і зловживання службовим становищем, і легалізація коштів, здобутих злочинним шляхом”, – сказав він.

За словами адвоката, у одній із заяв Коломойського йдеться, що Порошенко нібито завдав шкоди Приватбанку, розголошуючи банківську таємницю.

Укрінформ звернувся до ДБР з проханням прокоментувати цю інформацію.

Читайте також: Всі паскудні і дрібні справи вони роблять вночі – Порошенко перед засіданням суду 

Як повідомлялося раніше, до цього проти Порошенка було відкрито 24 кримінальні справи. На останньому засіданні, яке відбулося 8 липня, суд відмовився обирати Порошенку запобіжний захід у справі про призначення Сергія Семочко на посаду першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки. 

Нагадаємо, Київрада вимагає від Зеленського припинити політичні переслідування та репресивні заходи щодо п’ятого президента Петра Порошенка, громадських лідерів, волонтерів, військовослужбовців, активістів Євромайдану. 

Великий Київ у Google News

підписатися