Протестувальники показали, як діяла поліція під час розгону мітингу під Радою (ВІДЕО)

Автор: Володимир Хлєбников
20:13 25.01

Представники руху “Підприємці України / #SaveФОП” стверджують, що під час розгону їхнього мітингу біля Верховної Ради правоохоронці били ногами затриманих протестувальників.

Протестувальники показали, як діяла поліція під час розгону мітингу під Радою (ВІДЕО)

В мережі також оприлюднено відео, на якому кілька правоохоронців надають допомогу чоловіку, яких лежить на землі без свідомості.

Як писав “ВК”, вдень 25 січня підприємці з різних міст України прийшли до парламенту із закликом ухвалити проєкти закону № 5866 і № 5866-1, які дозволять зберегти спрощену систему оподаткування. В якійсь момент вони спробували прорвати кордони поліції та вдертися до будівлі Верховної Ради. Згодом силовики перейшли у “контрнаступ”: відтіснили протестувальників, захопили їхню сцену та почали затримувати найактивніших учасників.

Станом на 19:55 коментарів ГУ Нацполіції в Києві та МВС України щодо кількості затриманих немає. Водночас на сторінці руху “Підприємці України / #SaveФОП” оприлюднено кілька відео, на яких видно, що правоохоронці б’ють ногами затриманих протестувальників, які лежать на землі.

Також в мережі було оприлюднено запис, на якому правоохоронці надають допомогу чоловіку, яких лежить на землі, ймовірно, без свідомості. Він не реагує на дії поліцейських. Голос за кадром каже, що чоловіка жорстоко побили.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика.

Протестувальники навіть припустили, що чоловік без свідомості може бути мертвим. Також, за їхніми даними, під час розгону мітингу було затримано щонайменше 100 осіб.

Затримали близько 100 ФОПів. Адвокатів не допускають! Є інформація, що одного нашого колегу убито!” – йдеться в одному повідомлень.

Офіційного підтвердження цієї інформації наразі немає.

Читайте також: Мітинг ФОПів біля Ради: штовханина, вибухи, поранення, затримання (ВІДЕО)

Великий Київ у Google News

підписатися