Прощання з Сан Саничем, смерть немовляти від коронавірусу, виправдання догхантера Святогора – топ-3 новини понеділка

Автор: Галина Ворона
21:22 29.11.2021

Прощання із багаторічним очільником Києва Олександром Омельченком, смерть 4-місячного хлопчика від коронавірусу та виправдання судом догхантера Святогора – такі новини сьогодні хвилювали читачів “Великого Києва” найбільше.

Прощання з Сан Саничем, смерть немовляти від коронавірусу, виправдання догхантера Святогора – топ-3 новини понеділка

Черга, гори квітів та сльози: як кияни прощалися з Олександром Омельченком (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Київ сьогодні провів у останню путь колишнього міського голову Олександра Омельченка.

З самого ранку до Колонної зали мерії, де проходила церемонія прощання, йшли сотні людей з квітами. Серед них чинний міський голова Віталій Кличко, його заступники, народні депутати, депутати Київради, а також сотні киян.

Сьогодні Київ прощається з колишнім міським головою столиці, почесним громадянином міста Києва, депутатом Київради Олександром Омельченком. Людиною, яка багато років свого життя працювала для нашого міста, змінювала його. Сан Санич, як ми його називали, любив Київ. А кияни – поважали Омельченка“, – сказав Віталій Кличко під час церемонії прощання.

Він зізнався, що Олександр Омельченко був для нього “старшим товаришем і багато в чому наставником”.

Завжди енергійний і завзятий, мудрий і з гумором, з великою цікавістю до життя і людей. Таким я пам’ятатиму Сан Санича. Світла пам’ять“, – додав Кличко.

Поховали Олександра Омельченка на Байковому кладовищі.

В Києві від коронавірусу помер 4-місячний хлопчик

 28 листопада у Києві виявили 431 новий випадок зараження коронавірусом. Померло 45 людей, у тому числі чотиримісячний хлопчик.

Серед тих, хто захворів, 234 жінки віком від 19 до 93 років, 164 чоловіки віком від 18 до 89 років, 21 дівчинка від 1 до 16 років і 12 хлопчиків від 9 місяців до 16 років. Загалом в Києві за час пандемії зафіксовано 297 173 випадки зараження COVID-19.

45 летальних випадків від вірусу (загалом 7493). 28 жінок від 50 до 93 років, 16 чоловіків від 47 до 86 років, хлопчик віком 4 місяці. 65 госпіталізованих хворих на коронавірус, +116 госпіталізованих з підозрою на COVID-19 та пневмоніями“, – повідомив Кличко.

Протягом доби з лікарень було виписано 252 особи, які подолали коронавірус (загалом 253 635).

Найбільше випадків захворювання виявили у Святошинському (98), Дніпровському (63) та в Солом‘янському (57) районах столиці.

Суд виправдав догхантера та живодера Святогора

Київський апеляційний суд виправдав Олексія Святогора – догхантера та живодера, який вбив понад 500 бродячих тварин, про що сам публічно заявляв, “у зв’язку з недоведеністю, що в діях обвинуваченого є склад кримінальних правопорушень”.

Святогор підозрювався у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2, ч. 3 ст. 300 (виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості) Кримінального кодексу України. Київський апеляційний суд залишив незмінним рішення суду першої інстанції, який виправдав Олексія Святогора.

Святогора виправдали. Суд назвав невинним живодера, який роками ходив на телебачення і в прямому ефірі розповідав про вбивство собак. Живодера, який ледь не сам зізнається у вбивстві тисяч безпритульних тварин. Справедливості в Україні немає. Суди виправдовують вбивць. Непокаране зло зростає”, – не стримує обурення зоозахисник, засновник організації UAnimals Олександр Тодорчук.

Великий Київ у Google News

підписатися