Прорив у лікуванні раку молочних залоз: створено ліки, які вбивають пухлини і метастази

Автор: Любава Лисичкіна
20:23 23.07

Новий препарат створено командою вчених на чолі з науковцями з Університету Іллінойсу в Урбані-Шампейн, результати досліджень ліків науковці оприлюднили в журналі Science Translational Medicine.

Прорив у лікуванні раку молочних залоз: створено ліки, які вбивають пухлини і метастази

Як пише ILLINOIS News Bureau, йдеться про експериментальний препарат  ErSO для лікування раку грудей.  Новостворені ліки  швидко скорочують навіть великі пухлини до невизначеного рівня.

Вчені проводили експерименти на мишах: препарат  знешкодив  95-100% ракових клітин пухлини і метастазів в кістках, головному мозку та печінці. Вчені говорять, що у більшості випадків пухлина скорочується вже за тиждень. Але є і такі випадки, коли пухлина скорочувалась на 99% всього за три дні.

Окрім того, навіть тоді, коли кілька ракових клітин залишалося в організмі, провокуючи рецидиви, пухлини залишалися чутливими до повторного лікування.

Важливим фактором є те, що терапія не порушила репродуктивну функцію тварин. Фахівці дійшли до такого висновку, тільки після навіть не дуже високої дози препарату на моделях щурів, мишей і собак.

Подальші дослідження ErSO, зокрема клінічні випробування, будуть проводитися фармацевтичною компанією Bayer AG.

До слова, чоловіка на городі вкусив один з найбільш небезпечних павуків світу.

Великий Київ у Google News

підписатися