Промивання мереж на Оболоні та Дарниці: коли жителям спускати воду

14:52 06.07.2020

“Київводоканал” проводитиме планову профілактичну промивку мереж в Дарницькому районі в ніч на 8 липня та Оболонському районі в ніч на 9 липня. Упродовж часу виконання робіт не рекомендується користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб.

Промивання мереж на Оболоні та Дарниці: коли жителям спускати воду

Про це повідомляється на сайті комунального підприємства. Профілактика проводитиметься вночі, щоб не створювати незручності мешканцям. 

Так, у Дарницькому районі у зону робіт потраплять мережі ж/м Бортничі, а саме: вул. Крилова, вул. Левадна, вул. Мостова, вул. Івана Франка. Профілактична промивка буде проводитися  в ніч з 07 липня на 08 липня, а саме з 23:00 до 05:00. 

В Оболонському районі у зону робіт потраплять мережі по просп. Оболонський,  просп. Героїв Сталінграду (від № 26 до № 64, від № 33/36 до № 65),  вул. З. Гайдай, вул. Тимошенка,  вул. Героїв Дніпра, вул. Озерна, вул. Північна, вул. Богатирська, вул. Прирічна. Профілактична промивка буде проводитися  в ніч з 08 липня на 09 липня, а саме з 23:00 до 04:00.

Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно.

Промивка – це обов’язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода, у тому числі у резервуарах, не застоювалась та не погіршувалась її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду.

Я повідомлялося раніше, на проспекті Глушкова міняють 3 км іржавих труб.

Великий Київ у Google News

підписатися