Прокуратура взялася за колишнього працівника благоустрою – він “допоміг” привласнити чужу квартиру

Автор: Любава Лисичкіна
21:13 25.02

Київська міська прокуратура повідомила про підозру колишньому державному реєстратору КП «Благоустрій Шевченківського району». Чоловік підробив документи на квартиру.

Прокуратура взялася за колишнього працівника благоустрою – він “допоміг” привласнити чужу квартиру
Про випадок повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.
 
Виявилося, що колишній держреєстратор, який на теперішній час є чинним адвокатом,  незаконно зареєстрував право власності  на квартиру по вул. Половецькій у Києві вартістю понад 1, 2 млн гривень. Діючи  в інтересах третіх осіб, чоловік  здійснив правочин  на підставі підроблених документів та з порушенням встановленого порядку державної реєстрації права власності на нерухоме майно.
 
При цьому ця квартира є відумерлою спадщиною, яка згідно Цивільного кодексу України, мала перейти у власність територіальної громади міста Києва.
 
Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні перебуває на завершальній стадії та найближчим часом буде скеровано до суду для розгляду по суті.
 
Нагадаємо, прокуратура розпочала судову війну за 4-х кімнатну квартиру у центрі, яку привласнили шахраї.  До слова, Окружний адміністративний суд міста Києва потрапив у немилість, в нього забиратимуть повноваження.
 
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...