Прокуратура повідомила про підозру чиновнику “Укренерго”, який перейшов на бік окуавнтів

Автор: Марина Максенко
16:35 21.06

Начальнику відділу одного із регіональних центрів обслуговування мережі ПрАТ “НЕК “Укренерго” повідомлено про підозру у пособництві державі-агресору (ст. 111-2 КК України).

Прокуратура повідомила про підозру чиновнику “Укренерго”, який перейшов на бік окуавнтів

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

Згідно із матеріалами слідства, посадовець, перебуваючи на тимчасово окупованій території Донецької області, добровільно погодився на співпрацю з окупаційною владою та надав згоду на зайняття посади директора створеного окупаційною владою підприємства – “Маріупольських магістральних електричних мереж Державного унітарного підприємства “ДНР” “Державна магістральна мережева компанія”.

“Після призначення на вказану посаду підозрюваний спільно з керівництвом так званої “днр” вчиняв дії, спрямовані на вимкнення потужностей електричної енергії від Об’єднаної енергетичної системи України, самовільної передачі ліній електропостачання та підстанцій окупаційній владі, для задоволення їх потреб” — йдеться в повідомленні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює СУ ГУНП у м. Києві, за матеріалами Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України.

Нагадаємо, що Служба безпеки викрила російських агентів в органах української влади. Серед затриманих – завідувач відділу секретаріату Кабінету міністрів і керівник однієї з дирекцій Торгово-промислової палати.

Великий Київ у Google News

підписатися