Прокуратура підозрює трьох лікарів у вбивстві пацієнтки

20:24 13.11.2020

Трьом лікарям Національного інституту раку повідомлено про підозру через смерть жінки на операційному столі.

Прокуратура підозрює трьох лікарів у вбивстві пацієнтки

Про це повідомив Офіс генерального прокурора України.

За даними слідства, лікар-анестезіолог Національного інституту раку перед початком операції не провів передопераційну підготовку пацієнтки.

Лікар ввів в її організм препарати, які є несумісними при одночасному введенні. Це призвело до різкого погіршення стану здоров’я та смерті жінки.

Анестезіолог вирішив уникнути покарання та приховати справжню причину смерті пацієнтки. В цьому йому допомагали патологоанатом та лікар-терапевт пацієнтки. 

Після розтину тіла колеги анестезіолога навмисно внесли до медичної документації недостовірні дані про причину смерті.

Лікарю, який проводив анестезіологічне забезпечення операції жінки, повідомлено про підозру у неналежному виконанні своїх професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки для хворого (ч. 1 ст. 140 КК України). Йому загрожує до двох років позбавлення волі 

Двох інших фігурантів підозрюють у складанні завідомо підроблених офіційних документів за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 358 КК України). Якщо їх вина буде доведена, чоловікам загрожує до 5 років позбавлення волі. 

Як повідомлялось, після невдалої операції в приватній клініці “Борис” померла 35-річна дружина колишнього міністра охорони здоров’я Анастасія Островська. Лікарі їй випадково відрізали судину. 

Читайте також: Знав і нічого не зробив. Начальнику відділку поліції в Кагарлику оголосили про підозру

Великий Київ у Google News

підписатися