Фатальна помилка лікарів клініки для дружини екс-міністра Квіташвілі. Поліція відкрила справу

14:26 13.11.2020

У Києві після невдалої операції в приватній клініці «Борис» померла 35-річна дружина колишнього міністра охорони здоров’я Олександра Квіташвілі Анастасія Островська. Лікарі їй випадково відрізали судину. За фактом смерті жінки поліція відкрила кримінальне провадження.

Фатальна помилка лікарів клініки для дружини екс-міністра Квіташвілі. Поліція відкрила справу

За даними поліції, до чергової частини із заявою звернувся чоловік, який повідомив про те, що після проведення хірургічної операції у одній з лікарень померла його дружина. Він додав, що можлива причина смерті є неналежне виконання професійних обов’язків медичними працівниками.

Попередньо встановлено, що 35-річна жінка мала ряд операцій у декількох клініках міста Києва, однак після останньої вона померла. Для встановлення остаточної причини смерті киянки призначено ряд відповідних експертиз, а також слідчими направлено клопотання до суду на отримання необхідної медичної документації із закладу у якому лікувалась померла.

Наразі поліцейські проводять усі необхідні слідчі дії для встановлення обставин даного інциденту.

Як розповіла у Facebook сестра померлої Вероніка Островська, лікарі під час планової операції по видаленню каменів з жовчного міхура випадково відрізали судину, яка живить печінку. У коментарі зазначається, що всього Анастасії Островській зробили ще 4 операції: дві в «Борисі», дві в «Добробуті».

«Запевняли, що все добре зробили, але через тиждень почалась кровотеча і знову операцію провели. Потім запевнили, що йде на поправку і перевели в клініку «Добробут» на реабілітацію, на другий день у «Добробуті» зробили 4-ту операцію, яка була останньою… Впродовж всього лікування хірурги казали, що роблять все можливе» — розповіла сестра загиблої.

Після того, як Анастасії Островській зробили четверту операцію, лікарі вирішили не виводити її з наркотичного сну. Врятувати її не вдалося, жінка померла.

Нагадаємо, раніше помер сатирик Михайло Жванецький.

Великий Київ у Google News

підписатися