Прокопів вважає, що почався відкат реформи децентралізації

Автор: Любава Лисичкіна
16:16 23.10

Політик наголосив, що незалежно від партійної приналежності, у депутатів та управлінців має бути одна задача – жити серед багатих і щасливих людей.

Прокопів вважає, що почався відкат реформи децентралізації

Про це в інтерв’ю заявив  заступник голови КМДА, депутат від “Європейської солідарності” Володимир Прокопів.

За словами депутата, зараз почався відкат реформи децентралізації. По суті, відповідальність несе місцева влада, а всі важелі впливу – в центральній.

Прокопів також зауважив, що Київрада як ніколи працює відкрито: «Будь-яке засідання, яке відбувається в Київраді, може відвідати кожен охочий. Також ведеться відеотрансляція, а потім ці записи зберігаються багато років в архіві. Чи дочекаємося ми такого від центральної влади? Маю сумніви, але не втрачаю надію» . 

Депутат наголосив, що деякі «Слуги народу» не аналізують навіть доручення, які вони отримують:  «Це люди, які натискають кнопки, бо така лінія партії… Можуть бути різні політичні партії, але ми живемо в одному місті, тут живуть наші діти, і в нас одна задача – щоб ми жили серед багатих і щасливих людей».

Політик переконаний, що для того, щоб відбулося чудо в економіці – мають професіонали вести тяжку, системну роботу.

«Легко сказати: «Я хочу, щоб ви жили добре, щоб у вас буди низькі тарифи і високі зарплати» – це гарно звучить. Але без фахової, системної роботи це неможливо», – вважає депутат.

Володимир Прокопів також кілька слів сказав щодо ситуації із реконструкцією Костелу Святого Миколая.  За словами депутата, місто хоче підставити плече: у міста  є відповідні експерти, є інспекція, яка може виїхати допомогти – в міністерстві її немає. Місто просить включити представників-експертів в робочу групу, щоб   могли  допомагати.  Проте, як зазначив політик, на жаль, відповіді від Міністерства культури немає.  

До слова, Володимир Прокопів переконаний, що сьогодні слід шукати баланс між збереженням історичного Києва та розвитком його комфортного майбутнього. 

Великий Київ у Google News

підписатися