Прогулянки стануть безпечнішими: у парках і скверах столиці труять небезпечних комах-кровопивць

Автор: Галина Ворона
03:43 12.04

У Києві розпочинають боротьбу з кліщами. Щоб знищити цих небезпечних кровопивць, зелені зони столиці обробляють спеціальними засобами.

Прогулянки стануть безпечнішими: у парках і скверах столиці труять небезпечних комах-кровопивць Фото: архівне
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє “Київзеленбуд”.

Як зазначається, в окремих парках Дніпровського, Шевченківського та Деснянського районів уже здійснили акарицидні обробки зелених зон.

Зокрема, обробку вже провели у парку “Перемога”, парку вздовж вулиці Гетьмана Павла Полуботка, парку “Нивки”, парку з водними об’єктами вздовж проспекту Романа Шухевича, парку “Муромець”, сквері на перетині вулиць Миколи Закревського та Олександри Екстер, а також у сквері на перетині вулиць Миколи Закревського та Милославської.

За словами комунальників, акарицидні заходи не несуть небезпеки для людей та тварин, бо їх проводять згідно з нормами санітарного законодавства та методичними вказівками, затвердженими Міністерством охорони здоров’я України.

Районні комунальні підприємства по утриманню зелених насаджень попереджають місцевих жителів про місце та час проведення акарицидної обробки парків, скверів, бульварів тощо. Зокрема, розміщують повідомлення на офіційних сторінках у соціальній мережі Фейсбук та облаштовують відповідні таблички у місцях проведення робіт.

Читайте також: Як уберегтися від укусів кліщів і хвороб, які вони переносять: прості поради

Нагадаємо, киян закликають обробити своїх домашніх улюбленців від кліщів.

Великий Київ у Google News

підписатися