Прогулянкова ковзанка, гірки з оглядовим майданчиком, резиденція святого Миколая. Як святкуватимуть Новий рік і Різдво на Подолі

Автор: Галина Ворона
16:37 06.12.2021

У День святого Миколая на Контрактовій площі відкриється святкова локація “Різдво на Подолі”, оформлена в європейському стилі. Тут облаштують льодову ковзанку, велику снігову гірку, атракціони, резиденцію святого Миколая. У фуд-зоні із будиночками в стилі традиційних європейських ярмарків можна буде придбати різдвяні сувеніри крафтового виробництва. Ялинку та ярмарок прикрасять 20 тисяч ліхтарів.

Прогулянкова ковзанка, гірки з оглядовим майданчиком, резиденція святого Миколая. Як святкуватимуть Новий рік і Різдво на Подолі

Як повідомляє Подільська РДА, велика святкова локація “Різдво на Подолі” площею 10 000 кв. м працюватиме із 19 грудня до 23 січня на Контрактовій площі та на вулиці Петра Сагайдачного (до вулиці Боричів Тік).

За інформацією Департаменту культури, для відвідувачів організатори облаштують льодову ковзанку, велику снігову гірку, атракціони, резиденцію Святого Миколая. На гостей чекатимуть  святкового дійства. У фуд-зоні із будиночками в стилі традиційних європейських ярмарків можна буде придбати різдвяні сувеніри крафтового виробництва. Ялинку та ярмарок прикрасять 20 тисяч ліхтарів.

Головна цікавинка цієї зими – унікальна прогулянкова ковзанка серед скверу біля оглядового колеса, довжиною понад 200 метрів, та шириною 6 метрів, з альтанкою для відпочинку, кав’ярнею та музичною сценою. У центрі ковзанки розташують лаунж-зону з оркестром та сцену.

Кожен охочий зможе придбати квиток онлайн або на місці. Будуть встановлені тюбінгові гірки заввишки 6 метрів із оглядовим майданчиком на вершині гірки.

За гастрономічну складову локації відповідатиме відомий гастрофестиваль “Вулична Їжа” та “Бухта”. У святкові та вихідні дні планується активна розважальна програма, а маленьких відвідувачів вітатиме святий Миколай.

Новорічні свята – найулюбленіша пора дітей та дорослих. У наш час соціальної турбулентності, пандемії і суцільних стресів дуже важливо надати людям привід для радості та єднання. Департамент культури піклується, щоб у програмі святкування були враховані потреби різних верств мешканців, забезпечено вільний доступ до свята інклюзивних груп, а також, щоб у всіх святкових місцях було суворо дотримано протиепідемічні обмеження. Концепція видовищ передбачає весь спектр вражень: цікаві розумні розваги, якісний фудкорт, концертну програму, конкурси, атракціони”, – зазначила директорка Департаменту культури Яна Барінова.

Читайте також: Кольори удачі в 2022 році: у чому зустрічати рік тигра 

Нагадаємо, головна ялинка країни цьогоріч за традицією буде на Софійській площі. Її ще встановлюють. А от новорічне містечко, яке цьогоріч перенесли з-під стін Софії у Добропарк, засяяло цими вихідними – наш фоторепортаж дивіться та читайте тут. Також днями запалили вогні на головній ялинці зимового містечка Roshen Winter Village. Загалом цю локацію прикрашають близько 200 000 святкових ліхтариків, тож вона буде однією із найяскравіших у столиці. Також вже працює частина локацій “Зимової країни” на ВДНГ.

Великий Київ у Google News

підписатися