Продюсеру гурту “Антитіла” у Києві побили машину (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
18:58 15.09

У Києві продюсеру гурту «Антитіла» цеглиною розбили вікно машини.

Продюсеру гурту “Антитіла” у Києві  побили машину (ФОТО)

Про це клавішник та продюсер гурту Сергій Вусик написав на сторінці у Facebook.

За його словами, інцидент стався зранку кілька днів тому перед пресконференцією, на якій артисти порушили проблему виплати роялті за використання їх пісень.

«Боротьба за гідну авторську винагороду для тисяч авторів України, за роялті, які вони не отримують десятками років, за їх умовні пенсії, і за те, що вони передадуть у спадок своїм дітям, – тепер виглядає ось так. Добряча цеглина у вікно. Зранечку… З відстані. Втікали швидко. Окрім розбитого вікна, пом’яли кузов автомобіля», – написав Вусик, додавши відповідні фото розбитого скла.

Сергій Вусик зізнався, що і раніше отримував усні погрози, передані колегами по шоу-бізнесу від «колекторів від музики». Раніше також були «жовті» замовні статті в пресі, а також спроби підкупити авторів музики, аби вони відкликали свої вимоги.

«Аби мовчали і думали, що і про кого ми публікуємо або які даємо пресухи. Це ж на мене, на Тараса (Тополю, соліста гурту «Антитіла» – ред.), на інших авторів має спрацювати. Ми ж батьки, багатодітні. Публічні. Комусь не подобається принциповість», – зазначив продюсер.

Додав також, що не зважаючи на те, що деяких авторів вдалося підкупити, більшість артистів має іншу думку і вже принципово вони не будуть відступати від своїх вимог.

Причина погроз, як вважає Сергій Вусик та ще низка українських артистів – розслідування щодо роялті. Автори пісень заявили, що не отримують грошей за авторські права на їх музику, яка звучить у громадських місцях. Цю оплату збирають невідомі організації – артисти назвали їх «колекторами від музики». 

Нагадаємо, 21 квітня,  на перехресті вулиць Ярославів Вал та Івана Франка, журналіста, відомого під псевдонімом Майкл Щур, побили за зауваження на тему правил дорожнього руху.

 

Великий Київ у Google News

підписатися