Продавали поштою автомати, пістолети, гранати: повідомлено про підозру двом інтернет-торговцям зброєю

Автор: Галина Ворона
14:22 14.03

Правоохоронці затримали ділків, які організували збут зброї і боєприпасів у поштових відправленнях. Під склади “товару” вони використовували квартири у Києві та Львові.

Продавали поштою автомати, пістолети, гранати: повідомлено про підозру двом інтернет-торговцям зброєю
Світлодіодне освітлення

Про це розповіли у столичній прокуратурі.

Як зазначається, 37-річний чоловік і його 36-річний спільник збували зброю та боєприпаси через інтернет, уникаючи прямих контактів з покупцями та використовуючи фіктивні дані для відправлення посилок.

Правоохоронці зафіксували продаж автомату АКМС-74, пістолета “ПМ”, патронів та гранати Ф-1. Зокрема, за автомат, надісланий поштою, продавці отримували від 46 тис. до 56 тис. грн.

На Львівщині та у Києві, в квартирах, де мешкали підозрювані, правоохоронці вилучили: гранати Ф-1 та РГД, гранату Ф-1 (розтяжка), димові шашки, пістолет ПМ, пістолет кулемет, пістолет ТТ, пістолет “Вальтер”, автомат АКСУ, снайперську гвинтівку СВД, гвинтівку “Мосина”, ніж, телескопічну дубинку, понад 2 200 шт. набоїв, мобільні телефони, банківські картки та сім картки.

Крім того, в межах даного кримінального провадження, встановлені інші учасники злочину, які здійснюють збут вогнепальної зброї, комплектуючих до неї за допомогою поштового зв’язку по території м. Києва та України в цілому.

На даний час їм також готується повідомлення про підозру.

Читайте також: У Києві затримали торговця зброєю та боєприпасами  

Нагадаємо, учасники добровольчого формування Ірпеня отримали зброю у приватну власність.

Великий Київ у Google News

підписатися