Процедуру отримання посвідчення водія спростили – що нового

10:43 11.05

Уряд спростив процедуру навчання та отримання посвідчення водія у сервісних центрах МВС.

Процедуру отримання посвідчення водія спростили – що нового

Як повідомляє МВС, відповідну постанову “Про навчання водіїв та державну реєстрацію транспортних засобів у період дії воєнного стану в Україні” прийнято на засіданні Кабінету міністрів 10 травня..

Документ передбачає:

  • можливість громадянам, які переїхали тимчасово жити в інше місце (регіон), скласти практичний іспит у будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від того, у якому сервісному центрі складено теоретичний іспит.
  • можливість теоретичної підготовки, перепідготовки й підвищення кваліфікації водіїв  за допомогою засобів інформаційно-комунікаційного зв’язку (Zoom, Skype, Google meet тощо).
  • можливість громадянам, які переїхали тимчасово жити в інше місце (регіон), отримати посвідчення водія в будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від місця складання теоретичного та/або практичного іспитів.
  • скорочення терміну навчання для майбутніх водіїв на категорії В (легкові авто) та C1, C, С1Е, СЕ (вантажні авто з причепом) шляхом зменшення на 20% теоретичної частини (шляхом ущільнення викладання таких тем, як “Будова і технічне обслуговування ТЗ”, “етика водія ТЗ” тощо).
  • можливість повернути свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, виданого за заявою його власника на ім’я особи, яка здійснює поїздку за кордон, протягом десяти днів з дня повернення цієї особи з-за кордону до будь-якого СЦ МВС.

Відповідними нормативними актами ми зміцнюємо правові інституційні засади для надання якісних адміністративних послуг сервісними центрами МВС. Умови воєнного стану не є перешкодою для забезпечення системних покращень у роботі СЦ МВС», – зазначив заступник міністра Богдан Драп`ятий.

Читайте також: На АЗС знову здорожчав бензин і дизель – до чого готуватись водіям

Нагадаємо, із номерних знаків електромобілів приберуть рашистські символи.

Великий Київ у Google News

підписатися