Столиця почала підготовку до купального сезону

17:10 30.04

У Києві готуються до початку пляжного та купального сезону. Мешканці столиці і зараз із задоволенням гуляють на пляжах та зонах відпочинку.

Столиця почала підготовку до купального сезону

Про це повідомляє пресслужба КП “Плесо”

“Водолази спеціалізованої аварійно — рятувальної водолазної служби почали проведення планового обстеження підводної частини пляжів та зон відпочинку, а також очищення дна акваторії у місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах. Небезпечні предмети, на кшталт каміння, скла, металевих арматур, видаляють з акваторії на берег, а після робітники з благоустрою прибирають непотріб. Такі роботи забезпечують безпечний відпочинок біля води“, – йдеться у повідомленні.

Крім того, на пляжах і у зонах відпочинку біля води проводять дератизацію та акарицидну обробку територій — борються з щурами та кліщами.

У «Плесі» наголошують, що замовляють проведення цих робіт тільки у компаній, що мають ліцензії. Загалом протягом 2021 року дератизаційні заходи передбачено провести на 137 столичних локаціях загальною площею близько 952 га. Акарицидній обробці підлягають локації загальною площею близько 48 га.

Читайте також У “Плесо” змінився голова: деталі

До слова, на парк «Нивки» існують великі плани. Після затвердження проекту роботи хочуть розпочати у його західній частині. Крім очищення водойм, заміни аварійних сходів та освітлення, тут планують реконструювати доріжки, зливостоки.

 

Великий Київ у Google News

підписатися