У “Плесо” змінився голова: деталі

Автор: Тетяна Сененко
11:18 29.04

З 26 квітня 2021 року виконання обов’язків генерального директора КП «Плесо» покладено на Вячеслава Савицького  – заступника генерального директора з розвитку очисних споруд та насосних станцій КП «Плесо».

У “Плесо” змінився голова: деталі

Про це йдеться у відповідному розпорядженні Київського міського голови.

«Покласти виконання обов’язків генерального директора комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плесо» на Савицького Вячеслава Владиславовича – заступника генерального директора з розвитку очисних споруд та насосних станцій комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плесо» з 26 квітня 2021 року, тимчасово, до вирішення питання щодо призначення генерального директора цього підприємства в установленому порядку», – йдеться в наказі.

Раніше обов’язки гендиректора КП «Плесо» з 7 лютого 2020 року тимчасово виконував Віталій Боярчук.

До слова, у минулому році  КП “Плесо” відсвяткувало свій 25-річний ювілей. Завдяки підприємству кияни можуть не тільки плавати, засмагати на пляжах безпечно та екологічно, а ще й робити це у комфортних умовах.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...