Презервативи — в маси. Ляшко посміявся над “стараннями” супермаркетів

20:41 15.01

Головний санітарнй лікар України Віктор Ляшко заявив, що заборони на продаж контрацептивів офіційно не існує. Презервативи відносяться як до засобів особистої гігієни, так і до виробів медичного призначення, продаж їх в локдаун не заборонялася.

Презервативи — в маси. Ляшко посміявся над “стараннями” супермаркетів Фото: Леонід Барац у Facebook

Як повідомляє повідомляє “LB”,  Віктор Ляшко  вважає, що супермаркети “перестаралися” з забороною продажу презервативів під час “зимового” карантину. 

 “Презервативи продаються в аптеках. Покажіть мені цього супергіганта, будь ласка, який три тижні карантину ходить щодня купувати презервативи. Контрацептиви відносяться як до засобів особистої гігієни, так і до виробів медичного призначення – заборони на продаж офіційно не існує”, – сказав Ляшко.

Санлікар зазначив, що під час карантину їх спокійно можна продавати в тому числі і на касі в супермаркетах. 

Нагадаємо,  у деяких супермаркетах Києва буквально сприйняли тези урядовців про необхідність збільшення населення України і заборонили продавати навіть презервативи.

Відомо, обмеження “карантину зимових канікул” стосуватимуться низки сфер, і триватимуть до 25 січня. Згідно з правилами лоукдауну, торгувати можна лише товарами першої небхідності. Які речі вважають такими в “Novus” на Чернігівській – дивіться наш фоторепортаж

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...