У деяких столичних крамницях навіть презервативи опинилися на карантині

00:00 09.01

У деяких супермаркетах Києва буквально сприйняли тези урядовців про необхідність збільшення населення України і заборонили продавати навіть презервативи. Хоча, як відомо, контрацептиви належать до лікарських засобів, на які не поширюються обмеження нового локдауну. Проте у деяких крамницях вирішили перестрахуватися та заклеїли полиці із популярними виробами жовто-чорними стрічками, що означають заборону на продаж даної групи товарів.

Про цей курйозний випадок повідомив речник Єврейської громади міста Києва Леонід Барац у Facebook та на підтвердження свої слів оприлюднив фото.

“Здається, уряд занадто буквально сприйняв слова президента, сказані під час весняного локдауну. Він тоді сказав, що нам усім є чим займатися на карантині — збільшувати населення України”, — написав Барац.

Він також зауважив, що все таки турбота про фізичне і психологічне здоров’я жінки також має залишатися на порядку денному.

“В іудаїзмі, до речі, контрацепція не заборонена, але й не вітається, хоча найголовніше — турбота про фізичне і психологічне здоров’я жінки. Однак, “Плодіться і розмножуйтеся” — одна з головних заповідей”, — зазначив він.

Нагадаємо, обмеження “карантину зимових канікул” стосуватимуться низки сфер, і триватимуть до 25 січня. Згідно з правилами лоукдауну, торгувати можна лише товарами першої небхідності. Які речі вважають такими в “Novus” на Чернігівській – дивіться наш фоторепортаж.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...