Презентовано “Публічний дашборд київського трафіку”: столичні затори можна побачити в цифрах

Автор: Любава Лисичкіна
20:20 17.06

У 2021 році Київ перемістився на третє місце з сьомого серед 404 міст світу за інтенсивністю автомобільних заторів на дорогах. Загалом у заторах Київ простояв минулого року 229 годин, або 9,5 дня.

Презентовано “Публічний дашборд київського трафіку”: столичні затори можна побачити в цифрах

Як повідомляється, створено інформаційний продукт “Офісом Трансформації”.

Дашборд наразі показує завантаженість доріг, час затримок та грошовий еквівалент часових втрат від стояння у заторах.   На сайті відображається поточна оцінка рівня заторів за 10-бальною шкалою.

Крім цього, в дашборді доступні показники затримок руху у відсотках, середня швидкість руху автомобілів та грошовий еквівалент недовиробленого внаслідок заторів валового національного продукту Києва.

Згідно із даними на сайті, з початку року станом на 17 червня Київ втратив понад 580 мільйонів гривень. Кожен киянин витратив на стояння в заторах в середньому 35 годин.

Формули розрахунку вищезгаданих цифр доступні за посиланням. Раніше такий сервіс надавав російський “Яндекс.Пробки”, заблокований українською владою у 2017 році.

До слова, десятки “швидких”, сучасні томографи, вантажівка, автобус, дизель-генератори – Кличко показав нову партію допомоги від партнерів і благодійників .

Великий Київ у Google News

підписатися