Десятки “швидких”, сучасні томографи, вантажівка, автобус, дизель-генератори – Кличко показав нову партію допомоги від партнерів і благодійників

15:47 17.06

Київ отримав від партнерів і благодійників іще 17 швидких, 2 сучасних томографи та спецтехніку, а також передав прикордонникам 1,7 тис. бронежилетів.

Десятки “швидких”, сучасні томографи, вантажівка, автобус, дизель-генератори – Кличко показав нову партію допомоги від партнерів і благодійників

Про це мер Києва Віталій Кличко розповів журналістам після огляду спецтехніки та обладнання, яке місто отримало у якості допомоги.

За його словами, нові найсучасніші комп’ютерні томографи, які можуть використовуватися як мобільні в будь-яких умовах – навіть у польових, отримають Київська міська дитяча лікарня № 1 та Київська міська лікарня № 17.

Також Київ отримав два дизель-генератори, два великі вантажні автомобілі, що будуть використовуватись, зокрема, і для доставки гуманітарних вантажів, та автобус на 55 місць, який зможе використовувати мерія для гуманітарних цілей.

А також до столиці прибули ще 17 карет швидкої допомоги: 10 швидких – від німецьких партнерів, мерії Мюнхена; 7 – допомога українських благодійників. Загалом, із березня Київ отримав у якості допомоги вже понад 40 швидких.

Також хочу зазначити, що місто теж допомагає як може нашим захисникам. І сьогодні столиця передає для потреб Державної прикордонної служби 1700 бронежилетів“, – наголосив Віталій Кличко.

Читайте також: У Дніпровському районі відремонтували відділення жіночої консультації (ФОТО) 

Нагадаємо, на початку квітня Київ отримав першу партію реанімобілів від міста-побратима Мюнхена, а наприкінці – ще цілий парк Крятувальної техніки і реанімобілів.

Великий Київ у Google News

підписатися