“ПреЗеденте, ти зрадив ФОПів”. Малі підприємці вийшли на мітинг під Радою

Автор: Галина Ворона
12:16 30.11.2021

Кілька сотень підприємців сьогодні зібрались на акцію протесту під Верховною Радою. Біля будівлі парламенту посилено охорону.
Частково перекривався рух вулицею Грушевського, а також Шовковичній. Нині рух відновлено.

“ПреЗеденте, ти зрадив ФОПів”. Малі підприємці вийшли на мітинг під Радою Фото: Чесно

Протестувальники вимагають щоб Рада розглянула законопроект, над яким працювали самі підприємці. Вони тримають прапори з написами ФОП та назвами міст. Деякі активісти б’ють у барабан.

Серед їхніх гасел “ФОП – основа нації, ні фіскалізації”, “Зеленський, зустрінемось на виборах”, “Не чуєш ФОпів – втрачаєш рейтинг”, “ФОП основа нації, немає фіскалізації!”, “Президенте, не вбивай малий бізнес!”, “ПреЗеденте, ти зрадив ФОПів” тощо.

Мітингувальники заявляють, що виступають проти фіскалізації та вимагають, щоб будь-який діалог відбувався з представниками малого бізнесу.

Зауважимо, на Facebook-сторінці SaveФОП – руху, що раніше активно протестував проти фіксалізації, вказано, що до сьогоднішнього мітингу вони не мають стосунку. Їхній протест за ухвалення законопроєкту 5866 заплановано на завтра.

акція фопів під радою
Фото: Чесно

Читайте також: “Квартал 95”, який ховався від людей за нацгвардійцями, тепер висміяв ФОПи

Нагадаємо, малі підприємці з жовтня минулого року протестують проти нових умов фіскалізації, зокрема, проти введення РРО і касових апаратів. Влада пішла на деякі поступки  відтермінувала введення касових апаратів для ФОПів до 1 січня 2022 року. Проте вимоги підприємців виявились більшими, тому кілька протести посилились і навіть вилились у сутички з поліцією. Потім ситуація заспокоїлась і невелика кількість активістів все ж розклала намети на Майдані, де провели кілька ночей.

Великий Київ у Google News

підписатися