Пресмарафон Зеленського змінив локацію. Журналісти, яких не запросили, збирають мітинг

Автор: Володимир Хлєбников
22:04 25.11

Місце проведення пресмарафону президента Володимира Зеленського змінено: замість піцерії на Подолі захід проведуть у коворкінгу біля станції метро “Арсенальна”. Втім, де б не відбулася пресконференція глави держави, журналісти, яких на неї не запросили, мають намір організувати мітинг.

Пресмарафон Зеленського змінив локацію. Журналісти, яких не запросили, збирають мітинг

Журналісти хочуть продемонструвати Банковій, як багато тих, хто не зміг поставити питання президенту.

30 запитань президенту України” розпочнеться о 12:00 і триватиме три години… У зв’язку зі складною епідемічною ситуацією в країні та з урахуванням досвіду попередніх пресмарафонів, до участі в цьогорічному заході запрошені журналісти з 30 провідних всеукраїнських і міжнародних ЗМІ, кожен з яких матиме можливість поставити главі держави своє запитання та отримати вичерпну відповідь“, – повідомила 25 листопада пресслужба ОПУ. 

Журналістка Тетяна Козирєва, яку не запросили на захід із президентом, відреагувала так: “Колеги із непровідних ЗМІ, є пропозиція прийти під стіни “пресконференції”, щоб продемонструвати – скільки журналістів хотіли і не змогли поставити запитання президенту Зеленському“. 

Ця пропозиція знайшла підтримку, принаймні в коментарях до допису у Facebook.

Журналістка Катерина Сергацкова, своєю чергою, у своєму Facebook заявила, що представники ЗМІ прийдуть під місце проведення пресконференції, “щоб озвучити протест проти гібридної цензури”.

Журналісти повинні мати рівні можливості у доступі до інформації та в праві поставити питання, відповідей на які потребує суспільство, тоді як Офіс президента хоче спілкуватися лише з обраними, створюючи лояльну бульбашку преси. Ні, не вийде“, — написала вона.

Вона додала, що на пресмарафон не можна акредитуватися, адже “Офіс сам вирішив, кого запросити”: “Раніше відкривали реєстрацію та відмовляли, тепер вирішили — ну навіщо ці формальності, якщо можна взагалі не морочитися. Привіт, Вікторе Федоровичу“.

Читайте також: Держдача, Карпати, гелікоптери: нескромне святкування 50-річчя Єрмака разом із Зеленським (ВІДЕО)

На інший аспект ситуації із запрошенням ЗМІ на зустріч із президентом звернула увагу журналістка Мар’яна П’єцух:

У соцмережах повідомили, що пресмарафон Зеленського пройде у піцерії “Автостанція” на Подолі, яку відкрили у вересні 2021-го Ігор Сухомлин та Валерій Гальперін. Однак згодом з’ясувалося, що в ОПУ вирішили перенести пресмарафон у коворкінг Creative State Arsenal на станції метро “Арсенальна”, неподалік від Kyiv Food Market.

Додамо, що прессекретар Володимира Зеленського Сергій Никифоров також підтвердив, що ЗМІ на пресконференцію глави держави запрошує Банкова: “Колеги, це правда. Завтра президент відповість на усі найважливіші запитання. Журналісти прийдуть за нашими запрошеннями. І, я думаю, коли ви побачите список ЗМІ та імен, сумнівів щодо нашого вибору не залишиться. Усі деталі – скоро в офіційних повідомленнях“, – написав він.

Примітно, що його попередній допис містив помилки. Зокрема, він написав слово “колеги” з двома літерами “л”, як в російській мові.

Так, “коллеги” і “сумніви щодо упередженості” побачив і виправив, дякую. Сильно поспішав“, – написав Никифоров.

Звісно, прессекретареві Зеленського також “прилетіло” від не запрошених на зустріч журналістів.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський уже проводив пресмарафон у закладі громадського харчування – 10 жовтня 2019 року у Kyiv Food Market. Також він “організовував шашлики” для представників медіаспільноти.

Великий Київ у Google News

підписатися