Премії для медиків, Київ на порозі виконання плану з вакцинації, дарницькі “заручники” комуналки – найрезонансніші новини дня

Автор: Любава Лисичкіна
22:25 07.12.2021

У вівторок, 7 грудня, відбулось чергове пленарне засідання Київської міської ради. Одним з прийнятих рішень є рішення щодо преміювання медиків. Таокж сьогодні стало відомо, що столиця наближається до позначки 70% вакцинованих від коронавірусу. Широкого розголосу набуває ситуація на Дарниці, де мешканці багатоповерхівок сидять без опалення вже 5-ий день.

Премії для медиків, Київ на порозі виконання плану з вакцинації, дарницькі “заручники” комуналки – найрезонансніші новини дня

Київрада проголосувала за грудневі премії медикам – хто скільки отримає

Про це розповів у Facebook депутат “Київради” від “Євросолідарності” Володимир Прокопів. За його словами, в грудні медпрацівники столиці отримають матеріальне заохочення:

  • лікарі – по 10 тисяч грн;
  • середній медперсонал – по 8 тисяч грн;
  • молодший медперсонал – по 6 тисяч грн.

В порядку денному Київради було небагато питань, але всі вони є вкрай важливими для міста. Що саме прийняли депутати під час засідання сьогодні, можна прочитати тут.

Київ наближається до виконання національного плану з вакцинації

Столиця наближається до позначки 70% вакцинованих від коронавірусу. Йдеться про доросле населення, вакциноване двома дозами.

Про це 7 грудня повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Коли ми говорили про вакцинацію 70% дорослого населення, також не вірили (що вдасться досягти таких показників, – прим. “ВК”). Але на сьогодні Київ наближається вже до цієї позначки та цілком реально може виконати національний план, затверджений Кабміном, згідно з яким на території однієї адміністративної одиниці буде вакциноване 70% дорослого населення двома дозами“, – сказав Ляшко на полях форуму “Україна 30”.

5 днів без гарячої води та опалення: на Дарниці прорвало трубу (ВІДЕО)

Як зазначається, пориви у різних місцях відбуваються у дворах пл вулиці Вербицького, 24А/Б-26 та проспекту Миколи Бажана 7.

“Двори перекопані та нагадують зону бойових дій. Благоустрій знищено”, – ідеться у дописі. Мешканці  зазначають, що вони сидять без опалення 5-ий день. І вже не знають до кого звертатися.

За словами однієї жительки, люди бачили опалення лише кілька днів за весь час опалювального сезону. Причиною тому є розритя у різних місцях на наступний день після чергового ремонту.

Великий Київ у Google News

підписатися