Фото родини оприлюднив у Facebook директор Департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко.
Світлина зроблена у 2018 році. Хлопчик, що вижив – крайній праворуч.
Шевченко також зазначив, минулого року Патрульна поліція України оформила 119 тисяч адмінпротоколів по ст.130 КуПАП – алко- і наркосп`яніння за кермом.
Із них уникли відповідальності:
- 1457 осіб – через передання судами справи на розгляд трудових колективів та громадських організацій;
- 633 – справи були закриті судами у зв’язку із так званою «малозначністю»;
- 13 662 – справи були закриті судами через закінчення строку розгляду адмінправопорушення, тому що зараз діє строк розгляду – 3 місяці;
За словами Шевченко, законопроект 2695 прийнятий ВР у першому читанні з ініціативи МВС України, у разі збереження цих норм під час другого читання, “закриє ці три ганебні дірки законодавства”. А ще за п’яні ДТП із двома і більше загиблими встановлюватиме для винуватця покарання не 5-10, а 7-12 років позбавлення волі.
Як повідомлялося раніше, п’яний за кермом Mercedes-Benz GL 250D на Столичному шосе протаранив Hyundai Tucson, у салоні якого перебувала сім’я з 5 осіб. Внаслідок зіткнення водій Hyundai та двоє пасажирів (жінка та малолітня дівчинка) померли на місці. Ще двоє хлопчиків були госпіталізовані. Один з них помер в кареті швидкої медичної допомоги по дорозі в лікарню. Стан другого хлопчика – стабільно важкий.
Шевченківський райсуд Києва відправив Желепу під варту на два місяці без права виходу під заставу.
Після цієї аварії президент Володимир Зеленський вимагає максимальної криміналізації смертельних ДТП через сп’яніння. Навіть до довічного ув’язнення.