Пожежа у Чорнобилі: в одному з лісництв загасили вогонь

14:19 13.04

У Зоні відчуження ліквідували пожежу на території Котовського лісництва. Продовжується гасіння вогню на території Корогодського та Денисовецького лісництв – там горять окремі осередки трав’яного настилу та лісової підстилки.

Пожежа у Чорнобилі: в одному з лісництв загасили вогонь

Про це повідомляє пресслужба ДСНС України.

Відзначається, що ситуація в Корогодському лісництві повністю контрольована, залучено всі необхідні сили і засоби: 140 осіб та 30 одиниць техніки. Вживаються заходи щодо локалізації даного осередку пожежі.

Основні зусилля зосереджено в Денисовицькому лісництві поблизу населеного пункту Новий Мир, де відмічається поширення горіння трав’яного настилу та лісової підстилки. На даній ділянці залучено понад 250 осіб та близько 60 одиниць техніки.

За даними ДСНС, всього на території Зони відчуження залучено понад 390 осіб та 90 од. техніки, з них від ДСНС понад 300 осіб та 60 одиниць техніки, в тому числі авіація.

На всіх оперативних ділянках працює важка інженерна техніка ДСНС для облаштування протипожежних розривів та забезпечення доступу пожежної техніки до місць гасіння.

загрузка...

Радіаційний фон по м. Києву та Київській області у межах норми та не перевищує природних фонових значень (м. Київ – 0,011 мР/год, Київська область – в межах 0,012 мР/год при допустимому фоні 0,05 мР/год).

У зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення рівні потужності еквівалентної дози гамма випромінювання не змінилися (м. Чорнобиль – 0,020 мР/год при допустимому рівні до 0,055 мР/год).

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Чернобыль, пожар Чернобыль, пожар

Нагадаємо, у Чорнобилі вже тиждень горить ліс. Вогонь знищив тисячі гектарів дерев – тварини шукають їжу. Раніше пожежник зняв, як його команда проривалась на авто через вогонь, а  “Великий Київ” опублікував фото дня – коні Пржевальського серед згарищ Чорнобиля, а також жахливі фото та відео пожежі в Чорнобильскій зоні, де знищені будники, і кадри палаючого Чорнобиля з висоти пташиного польоту.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...