Поїхали. У Бучі з’явився перший сервіс прокату електросамокатів

Автор: Галина Ворона
16:56 12.10

У Бучі з’явився перший оператор прокату електросамокатів. Зустріти “колону” із кількох електросамокатів можна на локаціях при вході у парк, у центральній частині міста. Усі вони працюють у тестовому режимі.

Поїхали. У Бучі з’явився перший сервіс прокату електросамокатів

Про це розповіли у Бучанській міській раді.

Як зазначається, наразі в місті вже розміщено 60 самокатів: у минулі вихідні переважно вони очікували біля парку, у будні –  біля Novus, McDonald’s, Еко-маркету.

Розблокування двоколісного коштує 10 гривень, хвилина поїздки – 2 гривні. 

Нагадаємо, у Києві ввели низку правил для операторів прокату самокатів. Та переважно правила залишаються тільки на папері, тож за порушення правил прокатники отримали “перше китайське попередження” .

До слова, у столиці частенько вандали нищать самокати: то звалять їх на купу, то влаштують “доміно” з електросамокатів, то жбурляють їх зі сходів та знімають це на відео. А от у п’ятницю, 13-го, припаркований електросамокат знайшли на Лисій горі. Та іноді здається, що самокати намагаються “помститися” людям за таке відношення – нещодавно в Києві чоловік ніяк не міг приборкати прокатний електросамокат, який не хотів зупинятися (ВІДЕО).

Також нерідко виникають конфлікти між пішоходами і самокатниками. Якось у Києві побили журналіста, відомого під псевдонімом Майкл Щур, за зауваження гонщику на самокаті, який летів тротуаром і не думав пригальмувати. 

Врешті один із один із операторів прокатних електросамокатів покинув Київ після трьох місяців роботи.

Великий Київ у Google News

підписатися