Поїхали! Рух оновленими шляхопроводами на Богатирській відкрито (ФОТО)

15:28 06.10.2020

Мер Києва Віталій Кличко відкрив проїзд двома оновленими шляхопроводами – на перетині вулиці Богатирської та Оболонського проспекту і на перетині вулиці Богатирської та проспекту Степана Бандери.

Поїхали! Рух оновленими шляхопроводами на Богатирській відкрито (ФОТО)

Як повідомляє КМДА, на об’єктах здійснили бетонування нових конструкцій, облаштували сучасну гідроізоляцію. Влаштували кілька шарів асфальту, на який підрядник дає гарантію 5 років. А також встановили нову систему вуличного освітлення та нову огорожу.

Зазначу, що завдяки якісному ремонту і застосуванню сучасних технологій, термін експлуатації конструкцій шляхопроводів буде мінімум 35 років.  Нагадаю, що навесні цього року ми капітально оновили ще два шляхопроводи на вулиці Богатирській”, – зазначив Кличко.

Богатырская путепровод

Загалом, на цьому магістральному напрямку, крім цих шляхопроводів, вже відремонтували: частину проспекту Степана Бандери на ділянці від проспекту Оболонського до Північного мосту, шляхопровід на перетині проспекту Степана Бандери і проспекту Героїв Сталінграда, пішохідний міст на проспекті Степана Бандери.

Він також повідомив, що за останні роки в Києві капітально відремонтували 24 мости та шляхопроводи. На 31 об’єкті – зробили середній ремонт. Тобто, загалом оновили вже 55 мостів і шляхопроводів.

Нагадаємо, після завершення проектувальних робіт, уже найближчим часом, у столиці розпочнуть роботи з реконструкції моста Патона. Місто, нарешті, отримало для цього всі необхідні погодження від державних органів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...