Повномасштабне вторгнення Росії: що думають кияни

Автор: Володимир Хлєбников
17:54 21.01

Думки киян щодо можливого повномасштабного вторгнення російських військ на територію України розділилися: хтось сподівається, що північний сусід не наважиться на це, інші переконані, що вторгнення відбудеться найближчим часом. Водночас більшість мешканців столиці переконані, що потрібно бути готовим до найгіршого сценарію подій.

Повномасштабне вторгнення Росії: що думають кияни

Про це свідчить опитування, яке провів кореспондент “ВК”.

Примітно, що люди старшого віку налаштовані більш песимістично.

Деякі з опитаних зізналися, що вже підготували “тривожну валізу”.

Як писав “ВК”, наприкінці 2021 року мер Києва Віталій Кличко провів нараду, на якій обговорив із силовиками дії міських служб та координацію всіх структур і підрозділів в умовах безпекових загроз з боку Російської Федерації.

Читайте також: 20 хвилин, щоб сховатися. Які сховища та укриття готові приймати киян у разі повітряної атаки

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський в інтерв’ю The Washington Post висловив припущення, що Росія може почати вторгнення у великі міста України, зокрема в Харків. Це може відбутися, на думку глави держави, на підставі захисту російськомовного населення і стане початком великомасштабної війни.

Примітно, що відповідна заява пролунала на тлі заклику самого Зеленського “не панікувати і не скуповувати продукти через можливе повномасштабне вторгнення Росії”.

Великий Київ у Google News

підписатися