Повістка може бути виписана в будь-якому місці уповноваженою особою – начальник військкомату

Автор: Любава Лисичкіна
23:46 05.08

Людина може не хотіти служити, їй може хотітися бути вдома, у неї тут родина і таке інше. Але якщо це людина з військово навченого ресурсу, то її мобілізують до ЗСУ.

Повістка може бути виписана в будь-якому місці уповноваженою особою – начальник військкомату Фото: Ілюстративне

Про це розповів полковник Руслан Тригуб, який очолює Дарницький ТЦК у Києві.

За словами начальника територіального центру комплектування, якщо особа порушує закон, то виписати повістку одразу, на момент перевірки документів, це є доречно.

“Наприклад, особа перебуває в Дарницькому районі, хоча приїхала 10 років тому з Дніпропетровської області, тут працює, але не стала на облік, — яким чином її запросити до територіального центру? Поліцейський просить у людини документ, який підтверджує особу, і на підставі цього документу людині виписують повістку та запрошують до терцентру”, – говорить полковник.

Він також зазначив, що на вулиці ніхто нікого не виловлює, бо є мобілізаційний ресурс, якого в  достатньо. 

“Є військово навчений ресурс — це особи, які служили в армії. Їх навчали, держава на них витрачала кошти, коли вони служили на строковій військовій службі (або в поліції чи у Службі безпеки). Їх не треба перенавчати — треба тільки нагадати те, що вони знають. Людина може не хотіти служити, їй може хотітися бути вдома, у неї тут родина і таке інше. Є й люди, які не служили в армії, але бажають захищати державу. Проте якщо є вимоги призивати навчений ресурс: людей, які вчилися на танкістів, артилеристів, стрілків, гранатометників, — то ми викликаємо насамперед саме їх”, – додав Тригуб. 

Варто знати, що робити, якщо повістка прийшла на роботу і що гарантується мобілізованим працівникам.

Великий Київ у Google News

підписатися