Повернення школярів за парти: чому не всі заклади відновили навчання і що з вакцинацією вчителів

Автор: Галина Ворона
16:27 22.11

Із 22 листопада 423 столичні школи відновили очне навчання. Зачиненими залишились лише два навчальних заклади. Від роботи через відсутність вакцинації відсторонені всього 0,1% від всього викладацького складу, тож на робочих місцях знаходяться лише вакциновані працівники освіти.

Повернення школярів за парти: чому не всі заклади відновили навчання і що з вакцинацією вчителів

Про це розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, одна із шкіл, які залишились зачиненими, розташована в Солом’янському районі. Навчання у ній поки що не відновили через аварію на трубопроводі, а в другій, приміщення якої перебуває на балансі Міністерства освіти, з незрозумілих причин так і не ввімкнули опалення.

Чиновник також зауважив, що повернення дітей за парти стало можливим завдяки реальному зниженню захворюваності серед дітей та й загалом у столиці – зменшується кількість важкохворих із показанням до госпіталізації, а також вивільняються місця в лікарнях із підключенням до кисню.

Він додав, що заклади середньої освіти провели низку робіт для повернення школярів за парти, зокрема, проведено заходи з дезінфекції та перевірено системи опалення.

Заступник голови КМДА запевнив, що школярі підуть на зимові канікули вчасно і подовження канікул не буде.

Читайте також: Кількість хворих і смертей від коронавірусу у Києві зменшується, черги на реєстрацію смерті – ні (ФОТО) 

Нагадаємо, МОЗ розширив перелік працівників, для яких вакцинація є обов’язковою.

Великий Київ у Google News

підписатися