МОЗ розширив перелік працівників для обов’язкової вакцинації: подробиці

Автор: Володимир Хлєбников
14:58 22.11

З 9 грудня в Україні набуває чинності наказ Міністерства охорони здоров’я про розширення переліку професій, для яких вакцинація проти коронавірусу стане обов’язковою.

МОЗ розширив перелік працівників для обов’язкової вакцинації: подробиці

Про це під час брифінгу 22 листопада повідомив очільник МОЗ Віктор Ляшко.

Як повідомлялося, від початку вакцинальної кампанії в Україні щеплено 12 835 128 осіб, з них повністю імунізовані – 9 834 309. Загалом станом на ранок 22 листопада було проведено 22 669 435 щеплень.

З 9 грудня набуває чинності наказ про розширення переліку професій, для яких вакцинація є обов’язковою. Цього разу мова йде про працівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади; працівників установ та закладів, що надають соціальні послуги, закладів захисту прав дітей, реабілітаційних закладів; працівників підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави (Укрпошта, Укрзалізниця та інші)”, – сказав міністр.

Він також закликав працівників зазначених професій “не відкладати все на останній день або тиждень”.

Зробіть щеплення сьогодні. Це захист вас та ваших рідних”, – сказав Ляшко.

Читайте також: Кличко про вихід Києва з “червоної” зони: Вже краще, але розслаблятися ще зарано

Нагадаємо, з 7 листопада в Україні почала діяти обов’язкова вакцинація проти COVID-19 для працівників центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів; місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів; закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої освіти.

Працівники цих установ, які не щепляться проти COVID-19, згідно з наказом МОЗ, мають бути відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Великий Київ у Google News

підписатися