Повернення суворих обмежень у Києві “все ближче”. Коли це станеться

12:36 26.06

Міська влада розглядає питання можливого повернення до суворих обмежень, які в тому числі стосуватимуться роботи громадського транспорту, і все ближче до такого рішення.

Повернення суворих обмежень у Києві “все ближче”. Коли це станеться

Про це Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання ЗМІ.

За його словами, обмеження були послаблені, оскільки бізнес повинен працювати і людям треба заробляти – потрібно піднімати економіку.

Але, на жаль, багато мешканців столиці почали нехтувати елементарними правилами безпеки. Люди не вдягають маски у громадському транспорті та в публічних місцях, де найвищий ризик заразитися. Не дотримуються дистанції, збираються великими компаніями”, – сказав мер.

Віталій Кличко зазначив, що захворюваність у столиці значно зросла і міська влада розглядає питання можливого повернення до суворих обмежень.

Він попередив, що місту доведеться повернутись до суворих обмежень, якщо кількість хворих зростатиме, а кількість вільних ліжок в опорних лікарнях найближчими днями суттєво зменшиться. Обмеження стосуватимуться і роботи громадського транспорту.

загрузка...

І, підкреслю, ми все ближче до такого рішення”, – додав Віталій Кличко.

Нагадаємо, в Україні третій день поспіль фіксують антирекорд захворюваності: позавчора виявили 940 випадків коронавірусу, вчора – 994, сьогодні  1109. Таким чином, загальна кількість хворих становить 41 117 людей. У Києві сьогодні вперше зафіксували понад 100 хворих.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...