Посидьте вдома, перебираючи шафи та готуючи горщики до куті – погоду обіцяють вологою

Автор: Оксана Тупальська
09:00 17.12.2023

Погода у неділю – це суміш кваці під ногами та мокрих опадів. Якщо у неділю не маєте важливих справ – не гріх буде погрітися в хаті та вийти не на довго з парасолькою.

Посидьте вдома, перебираючи шафи та готуючи горщики до куті – погоду обіцяють вологою

Про синоптичну ситуацію розповідає Наталка Діденко:

“Було б добре побути вдома, почистити шафи, закапелки, передивитися макітри на кутю, щось повикидати, щось пороздавати, посортувати минулий речовий рік, повторити слова колядок, подбати про здоров’я, підкупити вітамінів, не забути розчесати пухнастих котів і уважно стежити за поточною погодою і прогнозом погоди”.

Опади в неділю, 17 грудня інтенсивніші, ніж були в суботу.

За прогнозами, буде падати мокрий сніг з дощем, температура до +3. 

“А враховуючи стан тротуарів та доріг тренуйтеся стрибати через калюжі та долати льодяні й мокросніжні горби. Взуття особливо ретельно підбирайте. Бо в гумовиках холоднувато, тут підійдуть якісь спортивні високі черевики на товстих підошвах – не елегантно, проте економія на ліках від застуди та зустріч Різдва без чхань і кашлянь”, – каже Діденко.

Ще впродовж 5-ти діб тривалість світлового дня буде скорочуватися.

А це означає, що дивитися на сонце буде змога зранку та в обід, і вже близько четвертої наловити надворі вітаміну Д не вийде. 

Коли буде зимове сонцестояння? Цей момент настане 22 грудня о 05:27 за київським часом. Під час явища Сонце досягає найнижчої точки на небі, а вісь Землі буде сильно нахилена відносно Сонця.

Цей день відзначається найкоротшою тривалістю дня та найдовшою ніччю. Після зимового сонцестояння день починає поступово подовжуватися, а ніч скорочується. 

Раніше “ВК” розповідав, як вибирати зимові чоботи на всяку погоду та скільки зимового взуття має бути в хаті. 

Великий Київ у Google News

підписатися