“Постраждалі діти війни” годуватимуть безпритульних тварин на вулиці. Як допомогти

15:46 18.01.2021

Благодійний фонд “Постраждалі діти війни” у колаборації зі столичною лікарнею ветеринарної медицини протягом трьох днів годуватимуть котів та собак, які опинились у такий лютий мороз на вулиці. Корм доставлятимуть у промислові зони, де мешкає багато чотирилапих безхатьків.

“Постраждалі діти війни” годуватимуть безпритульних тварин на вулиці. Як допомогти
оренда квартири Київ

Про це повідомила в. о. директорки КП “Київська міська лікарня ветеринарної медицини” Наталя Мазур.

Котам і собакам, які не мають домівок, складно пережити таку погоду. Тому спільно із благодійним фондом ми організували акцію “Нагодуй безпритульну тварину”. Фонд забезпечує тварин кормом, а ми допоможемо із доставленням у ті локації, де мешкає найбільше безпритульних тварин.”, – розповіла керівник міської ветклініки.

Наталя Мазур підкреслила надзвичайну необхідність таких акцій, оскільки за такої погоди їжа є однією з головних умов виживання тваринок. За її словами, до 20 січня волонтери планують відвідати близько десятка місць компактного проживання безпритульних тварин.

До слова, у кожного киянина є можливість самостійно підтримати тварин, які живуть на вулиці. За можливості їх варто підгодовувати чимось тепленьким, наприклад теплою кашею чи хоча б залитим теплою водою сухим кормом. Гаряче харчування допоможе тварині адаптуватись до морозів і суттєво підвищить шанси на виживання. 

Нагадаємо, у Києві почали з’являтися сіті-лайти, біл-борди і навіть носії у метро з соціальною рекламою, на якій тварини з сумними поглядами ніби благають про захист від жорстокості. Надписи на бордах закликають відмовитись від натурального хутра, заборонити цирки з тваринами, відмовитись від контактних зоопарків та захистити домашніх тварин.

Читайте також: Зимівля звірів. Як в столичному зоопарку тварини готуються до холодів (ВІДЕО) 

Великий Київ у Google News

підписатися