Постачальникам тепла на Київщині відшкодують 19 млн грн різниці в тарифах

Автор: Галина Ворона
16:59 22.10

Київська обласна рада прийняла Програму фінансової підтримки місцевих бюджетів Київської області з часткового відшкодування різниці в тарифах на послуги з постачання теплової енергії  та постачання гарячої води населенню, встановлених уповноваженими органами на 2021 рік.

Постачальникам тепла на Київщині відшкодують 19 млн грн різниці в тарифах

Про це розповіли у Київоблраді.

Перший заступник голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський, коментуючи засідання сесії на своїй Facebook сторінці, зазначив, що Програму прийнято за зверненням міських голів Київщини.

За його словами, 26 підприємств із 24 територіальних громад, що мають централізоване теплопостачання, отримають понад 19 млн грн підтримки з обласного бюджету.

Зрозуміло, що ця сума не перекриє усіх потреб, однак до кінця року підтримає місцевих комунальних постачальників тепла”, – підкреслив Добрянський.

Водночас заступниця голови Київської обласної ради Тетяна Семенова розповіла виданню “Київський регіон”, що профінансували депутати всього 50% із 19 млн грн.

Я вважаю, що цієї суми недостатньо, бо це лише близько 15% від загальної потреби” – наголосила вона.

Йдеться про підтримку КП КОР “Переяслав-Хмельницьктепломережа” та комунального підприємство “Києво-Святошинська тепломережа” КОР, яким буде виділено по 4 млн грн для початку опалювального сезону та забезпечення їх безперебійної діяльності.

Читайте також: У Борисполі через борги не включили опалення у заявлений строк – що далі

Нагадаємо, опалювальний сезон на Київщині під загрозою через борги теплокомуненерго за газ – хто і скільки винен.

Великий Київ у Google News

підписатися