Послідовники “проффесора”. Кандидатка від “Слуг” обіцяє “підвищити екологію”

21:11 12.10

На агітаційному плакаті кандидатки у депутати Київради Ганни Іщенко, що балотується від партії “Слуга народу” у Печерському районі, помітили цікаве словосполучення: вона обіцяє “підвищити” екологію столиці.

Послідовники “проффесора”. Кандидатка від “Слуг” обіцяє “підвищити екологію”

Як відомо кожному школяру, підвищити щось – значить збільшити кількість, розмір, тривалість чого-небудь а екологію можна тільки покращити.

Хмарочос нагадує, що Ганна Іщенко засвітилася у сюжеті новин телеканалу СТБ у 2016 році. Адвокатка захищала інтереси забудовників охоронної зони Національного музею в Пирогові та Жукова Острова. В 2007 році Київрада незаконно передала кооперативам під житлову малоповерхову забудову землі історико-культурного призначення та заповідного площею від 70 до 150 гектарів. Адвокатка Ганна Іщенко захищала інтереси кооперативів.

Юристка Ганна була захисником не для одного кооператива, не двох. А здавалось ледь не всіх кому на скандальній сесії золоті гектари відписали”, – цитує видання слова журналіста Дмитра Литвиненка.

Читайте також: “Слуга народу” Качура подав у суд на колегу по фракції Богуцьку за образу у Facebook

загрузка...

Нагадаємо, кандидат на посаду мера від “Слуг” Ірина Верещук знову накреативила з рекламою –  “відростила” руку, щоб прикрити хлопця зеленою парасолькою.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...